Fotbal: halový turnaj o přeborníka okresu – mladší přípravka

Mladší přípravka 2020

Poslední halový turnaj o přeborníka okresu Bruntál proběhl v kategorii mladší přípravka. Na tomto turnaji startují hráči narozeni v roce 2011 a mladší. Vzhledem k početné marodce se střetlo systémem každý s každým 6 družstev.

Výsledky našeho družstva:

 • H. Benešov – Břidličná – 0:3
 • H. Benešov – Krnov – 4:0 (3x Poláček, 1x Kadlec)
 • H. Benešov – Rýmařov – 0:0
 • H. Benešov – Bruntál B – 0:4
 • H. Benešov – Bruntál A – 0:5

Celkové výsledky turnaje:

 1. FC SO Bruntál A – 15 b.
 2. FC SO Bruntál B – 10 b.
 3. Rýmařov – 8 b.
 4. Břidličná – 6 b.
 5. H. Benešov – 4 b.
 6. Krnov – 0 b.

Halovým okresním přeborníkem se stalo družstvo FC SO Bruntál A. Pro náš oddíl byl velký úspěch v individuální kategorii, kdy byl Zdeněk Smrža vyhlášen nejlepším brankářem turnaje.

Zdeněk Smrža ml.

Zdeněk Smrža ml. – nejlepší brankář

Hodnocení trenéra:

Na utkání mladší přípravky vždy pohlížím trošku jinak, jelikož nejde tak o výsledky, jako o to, aby kluci měli radost z fotbalu, bavil je a získali si k němu vztah. Ale i přesto si dovolím vystoupení našeho družstva ohodnotit.

V prvním utkání jsme určitě nebyli horším mužstvem, bohužel kluci byli ještě nějací ,,ospalí´´a navíc jsme neproměnili spoustu šancí. S Krnovem hráli kluci velice dobře a skóre mohlo být daleko vyšší. Nejlepší utkání jsme odehráli s Rýmařovem. Šance na obou stranách a velký boj, který skončil remízou. V posledních dvou utkáních se projevila větší kvalita soupeře. Navíc toho měli už plné brejle, jelikož jsme měli málo hráčů k dispozici.

Budu se opakovat, ale pokud nebudeme trénovat častěji, intenzivněji jako ostatní mužstva, budeme se zlepšovat pomalu. Doufám, že se to po hokejové sezóně, která právě probíhá, o hodně zlepší. I tak hodnotím výkony vzhledem k stavu počtu hráčů velmi dobře.