Fotbal: halový turnaj – starší žáci v Krnově

Turnaj - starší žáci v Krnově

Starší žáci se zúčastnili halového turnaje v Krnově. Akce, kterou pořádal fotbalový oddíl Chomýž, se konala v tělocvičně ZŠ na Janáčkově náměstí. Turnaje se zúčastnilo 8 mužstev, které byly rozděleny do dvou skupin. Ve skupinách se družstva utkala vzájemně mezi sebou, poté první dvě družstva ze skupiny postupovala do semifinále, vítězové postoupili do finále, poražení do boje o 3. místo a ostatní družstva se střetla o celkové umístění.

Výsledky ve skupině:

 • H. Benešov – Brantice – 1:1 (Šlapeta D.)
 • H. Benešov – Chomýž A – 1:0 (Rýpar O.)
 • H. Benešov – Karlovice – 0:0

Ve skupině jsme obsadili 2. místo a v semifinále nastoupili proti vítězi druhé skupiny – Slezské Rudoltice. Utkání skončilo v normání hrací době 1:1 (Rýpar O.) a na řadu přišly pokutové kopy. V těch jsme byli šťastnější (2:1) a slavili jsme postup do finále.

Ve finále S Holčovicemi jsme se branky nedočkali a tak o vítězi celého turnaje musely rozhodnout pokutové kopy. Opět jsme byli šťastnější (3:2) a mohli jsme se radovat z vítězství na tomto halovém turnaji.

Celkové pořadí:

 1. Horní Benešov
 2. Holčovice
 3. Slezské Rudoltice
 4. Karlovice
 5. Chomýž A
 6. Chomýž B
 7. Zátor
 8. Brantice