Hokej: Pojď hrát hokej

Týden hokeje

V pátek 24.9. 2021 od 17:00 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. TJ Horní Benešov ve spolupráci s Českým hokejem pořádá akci na Zimním stadionu v Horním Benešově v rámci Týdne hokeje.

Kromě zážitku z hokejového prostředí si každé dítě navíc domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet hokej a zažijte spoustu zábavy. Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4–8 let a jejich rodiče.
 
Jedná se o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program a rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro jeho fyzický a osobnostní rozvoj.
 
Co si sebou na akci přinést? Dětem postačí když budou sportovně oblečeny a případně si s sebou vezmou hokejku a rukavice. Pokud nedisponujete rukavicemi a hokejkou tyto věci budou v den konání akce k zapůjčení na místě.
 
Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná po osmé po celé České republice a celkově už po deváté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem 30 000 dětí. 

Podrobnosti jsou na webu www.pojdhrathokej.cz.