Hokej: pojď hrát hokej report

Týden hokeje
V rámci Týdne hokeje pořádaného Českým svazem ledního hokeje se dne 24.9.2021 na Zimním stadionu v Horní Benešově uskutečnila akce Pojď Hrát Hokej. Tato celorepubliková náborová akce má za cíl přivést děti ve věku od 4-8 let k lednímu hokeji.

Náš klub tuto akci pořádal první rokem, předchozí rok byl zrušen kvůli nákaze COVID-19. Velmi rádi jsme přivítali všechny děti i s rodiči. Děti nás navštívilo bez mála třicet což je pro nás potěšením a zároveň závazkem, abychom tyto budoucí hokejové hráče a hráčky naučili nejen základním hokejovým dovednostem, ale také respektu jeden k druhému a týmové práci na které si náš klub zakládá.
Ano čtete správně náborovou akci Pojď  Hrát Hokej navštívily i dívky, které mají zájem hrát hokej u nás v Horním Benešově. Nejprve dětí tedy přesněji rodiče vyplnili registrační formulář, díky čemuž do budoucna budou mít určité výhody díky Českému svazu ledního hokeje. Po zaregistrování děti dostaly dárky od sponzorů akce, které je velmi potěšily.
 
Následně si naše hokejové naděje vyzkoušely výzbroj a také první hokejové cvičení pod vedením naších zkušených trenéru. Během toho byla rodičům přednesená prezentace, která je navedla k dalším krokům, jak ze svých děti udělat budoucí opory naších velkoklubů či hokejové reprezentace ČR. Všem zúčastněným děkujeme a budeme se těšit na všechny děti na prvním tréninku.

Pojď hrát hokej

Obrázek 1 z 6

Příspěvek byl publikován v rubrice Hokej se štítky , a jeho autorem je Admin-TJ. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.