Turnaj v Albrechticích 2020

Starší přípravka 2020

V sobotu se naše starší přípravka zúčastnila turnaje ČESKÁ POJIŠŤOVNA CUP 2020 v Městě Albrechticích. Turnaje se zúčastnilo 11 mužstev, které byly rozděleny do dvou skupin. Ve vyřazovací části se střetly družstva každý s každým. Poté následovaly utkání o umístění.

Naše družstvo bylo nalosováno do šestičlenné skupiny A. Nutno dodat, že tato skupina byla o hodně těžší a kvalitnější, než skupina B, což se později ukázalo i v celkovém pořadí. Ve skupině jsme nakonec obsadili 5. místo a čekalo nás utkání o 9. místo s Vrbnem pod Pradědem.

Výsledky našeho mužstva ve skupině:

 • H. Benešov – FK Jeseník – 0 : 4
 • H. Benešov – FK Česká Ves – 0 : 3
 • H. Benešov – FK Štěpánkovice – 0 : 3
 • H. Benešov – Město Albrechtice – 2 : 1 (Speranza F., Foldyna R.)
 • H. Benešov – Krásné Loučky – 1 : 1 ( Speranza F.)

Utkání o 9. místo: H. Benešov – Vrbno pod Pradědem – 3 : 1 (2x Foldyna R., 1x Speranza F.)

Turnaje jsme se zúčastnili pouze s šesti hráči. Za předvedené výkony a hru zaslouží všichni pochvalu. Zvlášť pak za to, že pro některé kluky to byl vůbec první halový turnaj v životě.

Velmi mě těší i to, že jsme neprohráli ani jedno utkáni s družstvy z našeho okresu. Porážky byly od družstev, které byly na mnohem vyšší výkonostní úrovni. Kluci alespoň získali zkušenosti a viděli, jak je to krásné, když si kluci na hřišti fotbalově vyhovují. Na turnaji hráli obránci M.a O. Swaczynovi, útočníci F. Speranza, Foldyna R., Machů T., Kadlec M. a branku střežil a několikrát podržel Tesař Š.

Celkové umístění turnaje:

 1.  FK JESENÍK
 2.  FK ČESKÁ VES
 3.  FK ZLATÉ HORY
 4.  FK MORAVSKÝ BEROUN
 5.  FK ŠTĚPÁNKOVICE
 6.  TJ JINDŘICHOV
 7.  TJ KRÁSNÉ LOUČKY
 8.  SK ZÁTOR
 9.  TJ HORNÍ BENEŠOV
 10.  TJ VRBNO POD PRADĚDEM
 11. TJ MĚSTO ALBRECHTICE