Hokej: posily 2020/2021

Dovolujeme si vám představit hráče, kteří posílí náš oddíl v nové sezoně. Fotky a podrobnosti k jednotlivým hráčům jsou v článku.

Patrik Dziadkowiec:
Patrik je odchovanec HC Slezan Opava, kde působil do sezóny 2012/13. Poté hrál okresní soutěže na Opavsku. Jedná se pořád o poměrně mladého hráče, který hraje na postu obránce a mohl by být příslibem do budoucna.


Radek Tůma:
Radek je odchovanec HC Slezan Opava, kde působil do sezóny 2016/17. Poté se z rodinných důvodů rozhodl pro přestup do Rožnova, kde zastával pozici asistenta kapitána. Tento hráč svými parametry rozhodně dokáže přitvrdit muziku a své univerzálnosti dokáže hrát v obraně i útoku.

Radek Tůma


Petr Prokop:
Petr je odchovanec HC Vítkovice steel. Petr je hráč se zkušenostmi z Extraligy, kde hrál za mateřské Vítkovice a Litvínov. Dále má zkušenosti z první ligy, kterou hrál v dresech Šumperku, Opavy a Havířova. Jedná se o velmi kvalitního obránce, který bude velkým přínosem do našeho týmu.

Petr Prokop


Josef Tichý a Tomáš Polok:
Pepu i Tomáše jistě naši fanoušci dobře znají. Poslední sezóny byli tito hráči základními pilíři sestavy Krnova. Oba jsou to hráči s bohatými zkušenostmi z 2. ligy, takže pro nás budou jistě důležitým článkem v týmu a my jsme rádi, že budou od letošní sezóny oblékat naše dresy.

Josef TichýTomáš Polok

Martin je odchovanec HC Draci Šumperk. V mládeži nastupoval za extraligové týmy v Olomouci. Martin je útočník a naposledy působil v barvách Šumperku, se kterým vybojoval postup do Chance ligy.
 
Martin Urban

Lukáš Vrabel:
Lukáš je odchovanec HC Slezan Opava, kde působil do sezóny 2016/17. Lukáše naši fanoušci již mohou znát, protože u nás působil v sezonách 08/09 a 09/10. Po konci v Opavském týmu se přesunul do Krnova, kde hrál krajský přebor. Následně z pracovních důvodů přerušil kariéru. Od letošní sezóny bude tento robustný obránce základním pilířem naší defenzivy.

Lukáš Vrabel


Michael Dusík:
Michael je odchovanec HC RT Torax Poruba, kde působil do sezóny 2012/13, poté si vyzkoušel angažmá v různých týmech 2. Ligy. Naposledy tento technicky šikovný obránce působil v barvách Bohumína.

Michael Dusík

Příspěvek byl publikován v rubrice Hokej se štítky a jeho autorem je Admin-TJ. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.