Fotbal: turnaj v Krnově

Mladší přípravkaV sobotu 20. 6. 2020 se naše mladší přípravka zúčastnila fotbalového turnaje v Krnově. Turnaj se konal za účasti osmi družstev, které byly rozděleny do dvou skupin, kde se střetl každý s každým. Poté následovalo mini semifinále, semifinále a nakonec utkání o celkové umístění.

Nutno podotknout, že se celý turnaj hrál ve velmi chladném a deštivém počasí. Všem hráčů, organizátorům, rodičům a fanouškům tedy patří velký obdiv.

Výsledky našeho družstva ve skupině:

 • TJ H. Benešov – FK Město Albrechtice – 4:2 (Swaczyna O., 2x Albert D., Střílka D.)
 • TJ H. Benešov – FK Krnov – 1:4 (Albert D.)
 • TJ H. Benešov – FC Vítkovice Modrá – 1:9 (Albert D.)

Hodnocení trenéra: „Odehráli jsme dvě velmi dobrá utkání. V tom prvním jsme byli jasně lepší a je škoda, že jsme neproměnili šance, které jsme si vytvořili.
Ve druhém utkání jsme až do poloviny zápasu byli vyrovnaným soupeřem. Bohužel chyby v obraně a individuální chyby hráčů nás připravily o lepší výsledek.
Ve třetím utkání dostali větší prostor na hřišti kluci, kteří v prvních dvou utkání tolik nenastupovali. Navíc do branky se poprvé v zápase postavil Ondra Mika. Výsledek utkání hovoří za vše. I tak hodnotím vystoupení kluků ve skupině velmi dobře.´´
V mini semifinále nás čekalo družstvo Úvalna. Vítěz tohoto utkání se poté utkal o 5. místo.

 • TJ H. Benešov – TJ Úvalno – 4:2 (Střílka D., 3x Poláček A.)

Utkání o 5. místo:

 • TJ H. Benešov – Město Albrechtice – 2:4 (2x Albert D.)

Celkové pořadí:

 1. FK Krnov
 2. Vítkovice Bílá
 3. Vítkovice Modrá
 4. SK Brušperk
 5. Město Albrechtice
 6. TJ H. Benešov
 7. Břidličná
 8. Úvalno

Hodnocení trenéra: ,,Škoda posledního utkání o umístění. Tady beru i vinu na sebe. Za stavu 2 – 0 jsem určil na penaltu Zdendu, který neproměnil a hosté hned z rozehrávky snížili. To kluky totálně psychicky zlomilo a i přesto, že se hrálo většinou na branku hostů, góly dávali jen oni. Vystoupení hodnotím kladně, i když vím, že máme stále hodně nedostatků a máme co zlepšovat.´´

Sestava: Smrža Z., Miech L., Swaczyna O., Střílka D., Poláček A., Albert D., Mika O. Strmiska J., Střílka F.
Organizační tým: trenér – Kaluža R., vedoucí – Smrža Z. starší, Swaczyna R.