Fotbal: halový přeborník OFS Bruntál 2023 – starší přípravka

Skvělého a zcela nečekaného umístění získalo družstvo starší přípravky v konkurenci všech okresních družstev této kategorie na halovém turnaji.

V konkurenci dvanácti mužstev naše mužstvo skončilo na 2. místě. Ačkoliv naše mužstvo bylo věkově suverénně nejmladší, s nejmenším počtem hráčů a pro některé kluky to byl vůbec první start v této kategorii. Svými výkony a vystupováním na hřišti se kluci stali miláčky zaplněné Bruntálské haly. A mně daly ten nejkrásnější dárek k narozeninám. O úspěch se postaral Zdenda Smrža v brance, který svými zákroky přiváděl soupeře k šílenství a zcela po zásluze byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje. V obraně to zavřeli Ondra Swaczyna s Jardou Strmiskou a když bylo třeba Jarda rozhodl svými góly. V útoku svým důrazem řádil Ondra,, Rocky,, Mika. Největší obdiv patří Lukáši ,, Ronaldo,, Míkovi a Kubovi ,,Messi,, Klechovi pro , které to byl vůbec první turnaj. To co předváděli na place bylo neskutečné a když ,,Messi,, dal jedinou a rozhodující branku v utkání s Krnovem ,,A,, bouřila celá hala a i já jsem byl hodně dojatý. Na konci turnaje při vyhlašování výsledků všichni přítomní v zaplněné hale bouřlivým potleskem odměnili naše hráče.

HORNÍ BENEŠOV – KRNOV ,,B,,                               0 – 0

HORNÍ BENEŠOV – MFK BRUNTÁL                          0 – 2

HORNÍ BENEŠOV – KRNOV ,,A,,                               1 – 0         (J. ,,Messi,, Klech)

HORNÍ BENEŠOV – MĚSTO ALBRECHTICE              2 – 1        ( 2x J. Strmiska)

HORNÍ BENEŠOV – RÝMAŘOV                                  0 – 0

Příspěvek byl publikován v rubrice Fotbal se štítky , a jeho autorem je Robert Kaluža. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.