Hokej: Rožnov pod Radhoštěm – TJ Horní Benešov 26. 9. 2020

Domácí Rožnov porazil náš tým 5:3 (0:0;3:1;2:2)
Branky a nahrávky:
22. Fraš (Hlista), 46. Polok (Hlista, Mlýnek), 56. Mlýnek (Polok, Tichý).

Ohlasy zápasu:

Vyrovnané utkání, které se muselo divákům líbit.
Hrál se velice bojovný hokej nahoru dolů.
Rožnov pod Radhoštěm byl velice zdatným a bojovným soupeřem, který hrál na hranici sebeobětování.
Ke konci zápasu jsme mocně dotazovali, kdy bylo několikrát na spadnutí vyrovnání na 4:4, ale ve hře vabank jsme na závěr dostali nešťastnou branku na 5:3. I přesto jsme v poslední minutě nesložili účet a ve hře v powerplay jsme se snažili ještě korigovat výsledek, což se nám už však nepodařilo.
O výsledku jednoznačné rozhodla naše zápasová nerozehranost a počáteční zápasová nesehranost v jednotlivých lajnách, které jsme pro letošní sezónu nově složili. Na toto se však vůbec nebudeme ani nemůžeme vymlouvat, protože tento scénář sezóny bez přípravných zápasů, jsme si zvolili sami, abychom naše hráče před sezónou neochuzovali o volné víkendy.
Závěrem lze říci, že v této sezóně máme na čem stavět a naše výkony i výsledky půjdou určitě nahoru.
Nelze také nezmínit, že Rožnov pro letošní sezónu posílil a to hlavně v počtu hráčů, což jim dovoluje hrát celé utkání ve 3 vyrovnaných lajnách a když se toto v jejich domácím prostředí sejde s jim vlastní bojovností, agresivitou, silovou hrou a obětavostí, tak se pro letošní sezónu bude jednat o velice nepříjemného soupeře.
Také bylo znát, že Rožnov je na vlastním ledě od začátku srpna a to nejméně 3 krát týdně a k tomu má odehrány asi 3 přípravné utkání a jedno mistrovské.
I přesto jsme se i trochu naivně snažili soupeře přehrát, což se nám i dařilo, ale právě z té hry nahoru dolů nám Rožnov hrozil z brejků, ze kterých nás potrestal.
I když jsme si před zápasem i během zápasu jasně říkali, že hru zpomalíme a počkáme si co bude hrát soupeř, kdy my jim budeme hrozit z našich brejků, tak jsme to v prvních dvou třetinách hráli přesně opačně, což lze přisoudit i prvotnímu zápasovému natěšení.
Doufáme, že významnou kaňkou utkání nebude zranění Martina Vrabela, který je jedním z našich klíčových hráčů.