Hokej: pojď hrát hokej 2024

Pojď hrát hokej
V pátek 19.1.2024 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. TJ Horní Benešov ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na Zimním stadionu v Horním Benešově akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku z bruslení si každé dítě navíc domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4–8 let a jejich rodiče. Jedná se o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro jeho fyzický a osobnostní rozvoj.

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí lyžařská helma a rukavice). Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na klub TJ Horní Benešov s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná po celé České republice. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem více než 37 000 dětí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Hokej se štítky , a jeho autorem je Jan Hlísta. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.