Hokej: hodnocení mládeže 2023/2024

Naše mládežnická družstva působila v soutěži 2. tříd, 4. tříd Moravskoslezského kraje a ligy mladších žáků B v Moravskoslezském kraji. Dále v rámci našeho oddílu výborně fungovala přípravka pro naše nejmenší, kteří se teprve učí bruslit a začínají hrát hokej.

V soutěži 2. a 4. tříd jsme byli schopni konkurovat všem mužstvům v rámci MS kraje, přičemž se hráči v těchto kategoriích seznamují s ledním hokejem a není kladen důraz na celkový výsledek, protože skoré se v těchto kategoriích nepočítá.

Mladší žáci se v rámci náročné soutěže Moravskoslezského kraje umístili v konečné tabulce na pěkném 7. místě.

V neposlední řadě chceme a musíme klást důraz na nábor nových členů, které bychom rádi z řad dětí našeho města i okolí přivítali u nás v hokejovém oddíle.

Kontakty:

  • Daniel Vrabel, Tel.: 724 138 960, e-mail: dan06@seznam.cz – šeftrenér mládeže TJ Horní Benešov
  • Mgr. Martin Mičola, Tel.: 725 002 205, e-mail: martin.micola@seznam.cz – předseda oddílu ledního hokeje TJ Horní Benešov.

Na závěr, bych chtěl za sezónu srdečně poděkovat našim pracovníkům, kteří se na fungování oddílu ledního hokeje podílejí hlavně z řad trenérů, funkcionářů, vedoucích, zapisovatelů, hlasatelů, časoměřičů, pořadatelů, kustodů, rolbařů i ostatních, kteří nás podporují a to i z řad rodičů dětí.

Igr. Martin Mičola – předseda oddílu ledního hokeje TJ Horní Benešov

Příspěvek byl publikován v rubrice Hokej a jeho autorem je Admin-TJ. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.